Praca – Kelner/Kelnerka

waitress-uniforms-can-be-a-great-inspiration-for-fall_16001012_800852526_0_0_14071034_500

Praca na stanowisku kelner/ka

Doris SPA w Kołobrzegu poszukuje kandydatów na stanowisko Kelnera/ki w atrakcyjnym Obiekcie Hotelowym. Praca w młodym, dynamicznym zespole.

Główne zadania:

  •  Obsługa Klientów hotelowych w częściach gastronomicznej
  •  Zapewnienie wysokiej jakości usług oraz budowanie korzystnych relacji z Gościem
  •  Dodatkową odpowiedzialnością zatrudnionej osoby będzie przestrzeganie przepisów i procedur obowiązujących w częściach gastronomicznych oraz przestrzeganie standardów postępowania z żywnością

Wymagania:

  •  Wykształcenie minimum średnie, najlepiej gastronomiczne
  •  Doświadczenie w pracy w zawodzie kelnera/barman
  •  Podstawowa znajomość j. niemieckiego umożliwiająca komunikacje dla potrzeb zawodowych
  •  Orientacja na gościa i umiejętność budowania właściwych relacji z Gośćmi
  •  Bardzo dobra organizacja własnej pracy
  •  Wysoka kultura osobista

Oferta:

  • Ciekawa praca dająca możliwość zdobycia doświadczenia
  • Praca na podstawie umowy o pracę z okresem próbnym

Oferty prosimy składać drogą mailową na adres: hr@dorisspa.pl
w tytule wpisując:
“PRACA – KELNER”.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r., Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Kontakt:

Doris SPA, ul. Jana Kasprowicza 22, 78-100 Kołobrzeg, tel. +48 94 352 33 72

  • Zrób prezent najbliższym
  • Zobacz prognozę pogody na najbliższe dni
  • Kołobrzeg to miasto o wieloletniej tradycji uzdrowiskowej
  • Najbliższe wydarzenia kulturalne w Kołobrzegu
Doris Spa - 78-100 Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza 22 - tel. +48 94 35 233 72 - www.dorisspa.pl