Praca – Recepcjonista/ka

Gast unterschreibt beim Check-In ein Formular im Hotel an der Rezeption

Praca na stanowisku Recepcjonista/ka

Doris SPA w Kołobrzegu poszukuje kandydatów na stanowisko Recepcjonista/ka w atrakcyjnym Obiekcie Hotelowym. Praca w młodym, dynamicznym zespole.

 Główne zadania:

  • Bieżąca profesjonalna obsługa Gościa Hotelowego
  • Dokonywanie rezerwacji telefonicznych i internetowych
  • Wymagana znajomość Obiektu i oferty Hotelu
  • Kreatywność i racjonalizatorstwo na zajmowanym stanowisku pracy.
  • Współpraca z działami hotelowymi

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie, najlepiej kierunkowe
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
  • Znajomość drugiego języka w stopniu podstawowym
  • Znajomość branży (będzie dodatkowym atutem)
  • Doświadczenie w sprzedaży usług hotelowych (będzie dodatkowym atutem)
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Samodzielność, komunikatywność

Oferta:

  • Ciekawa praca dająca możliwość zdobycia doświadczenia
  • Praca na podstawie umowy o pracę z okresem próbnym

Oferty prosimy składać drogą mailową na adres: hr@dorisspa.pl
w tytule wpisując:
“PRACA – RECEPCJA”.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r., Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Kontakt:

Doris SPA, ul. Jana Kasprowicza 22, 78-100 Kołobrzeg, tel. +48 94 352 33 72

e-mail: hr@dorisspa.pl, www.dorisspa.pl

  • Zrób prezent najbliższym
  • Zobacz prognozę pogody na najbliższe dni
  • Kołobrzeg to miasto o wieloletniej tradycji uzdrowiskowej
  • Najbliższe wydarzenia kulturalne w Kołobrzegu
Doris Spa - 78-100 Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza 22 - tel. +48 94 35 233 72 - www.dorisspa.pl