Historia Pana Jacka

Historia Pana Jacka

Pan Jacek ur 24.01.1969 roku, od kilku lat zajmuje stanowisko kierownicze w  jednej z poznańskich firm. Z racji wykonywanego zawodu, ogromnej odpowiedzialności i podejmowanych obowiązków od dłuższego już czasu odczuwał duże zmęczenie. Spadek energii oraz coraz gorsze samopoczucie zmusiły go do wizyty u lekarza.

Po zleconych przez lekarza badaniach okazało się, że ma on zwiększony poziom cholesterolu i trójglicerydów. Zapoznając się z wynikami lekarz zaproponował skorzystanie z diety warzywno-owocowej dr Ewy Dąbrowskiej. Przeglądając oferty w internecie Pan Jacek odnalazł propozycję naszego obiektu - Doris SPA w Kołobrzegu i zainteresowany skontaktował się z koordynatorem turnusów oczyszczających z dietą warzywno-owocową dr Ewy Dąbrowskiej rezerwując swój pobyt.

Wyniki, które przedstawiamy Państwu  są efektem 18-dniowej kuracji.

  Pan Jacek przebywał w naszym obiekcie przez 9 dni i korzystał z całego programu dotyczącego ćwiczeń fizyczno-kondycyjnych, który został stworzony specjalnie na potrzeby przyjeżdżających osób. Po wyjeździe z Ośrodka Pan Jacek przez kolejnych 9 dni kontynuował dietę w domu.
  • Zrób prezent najbliższym
  • Zobacz prognozę pogody na najbliższe dni
  • Kołobrzeg to miasto o wieloletniej tradycji uzdrowiskowej
  • Najbliższe wydarzenia kulturalne w Kołobrzegu
Doris Spa - 78-100 Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza 22 - tel. +48 94 35 233 72 - www.dorisspa.pl