Floating w SPA

  Naukowcy szacują, że 90% normalnej pracy mózgu powodowane jest przez działanie grawitacji, temperatury, dotyku, światła i dźwięku, a także inne oddziaływanie na układ nerwowy i narządy zmysłów. Floating pomaga “oderwać się” od tych wszystkich bodźców zewnętrznych. W tych wyjątkowych warunkach, ciało każdego z nas ma szansę powrócić do naturalnego stanu homeostazy i przywrócić naturalne siły samoregulacji. Wystarczy tylko położyć się na plecach, rozluźnić i nie wykonując żadnych ruchów oderwać się i odkrywać możliwości ukryte głęboko w zrelaksowanym umyśle. Oddziaływanie, ma bowiem pozytywny wpływ: na układ kostny, szczególnie kręgosłup, bóle mięśni i stawów, uwalnia stres, poprawia rehabilitację sportową, poprawia ciśnienie krwi, wspomaga spadek wagi i walkę z cellulitem. Dodatkowo sole pozytywnie oddziałują na włosy, skórę i paznokcie, będąc jednocześnie wspaniałym zabiegiem kosmetyczno-dermatologicznym.  

Jak wygląda sesja ?

Sesja floatingu to moment indywidualny dla każdego.

Po kilku minutach każdy, dzięki niezwykłym warunkom i temperaturze wody przestaje odczuwać gdzie zaczyna, a gdzie kończy jego ciało.

Powoli osiąga stan relaksu, który im głębszy i czystszy, tym bardziej zaczyna przypominać sen.

To wspaniały relaks i wypoczynek. Odrywając się od świata zewnętrznego, można skupić się na odstresowaniu i uwolnieniu energii niezbędnej do powrotu do zdrowia, medytacji czy też poszukiwaniu wewnętrznego JA.


  • Zrób prezent najbliższym
  • Zobacz prognozę pogody na najbliższe dni
  • Kołobrzeg to miasto o wieloletniej tradycji uzdrowiskowej
  • Najbliższe wydarzenia kulturalne w Kołobrzegu
Doris Spa - 78-100 Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza 22 - tel. +48 94 35 233 72 - www.dorisspa.pl