Centrum Terapii Manualnej Kręgosłupa

W Doris SPA w oparciu o terapię manualną (kręgarstwo, chiropraktyka) prowadzone są zabiegi lecznicze schorzeń kręgosłupa.

W obecnych czasach coraz większa liczba osób cierpi na różnego rodzaju bóle kręgosłupa i stawów.

Coraz częściej są to osoby młode jak również dzieci w wieku szkolnym które poprzez noszenie zbyt ciężkich plecaków szkolnych oraz zbyt długie przesiadywanie przed komputerem narażone są na różnego rodzaju skrzywienia kręgosłupa i wady postawy

Jako jeden z nielicznych ośrodków w Polsce zajmujemy się terapią schorzeń kręgosłupa i stawów w oparciu o Terapię Manualną Kręgosłupa( chiropraktyka, kręgarstwo) oraz elementy Medycyny Chińskiej.

Terapie manualną można stosować u osób w każdym wieku.

Odpowiednio wyszkolony terapeuta poprzez techniki manualne odblokowuje kręgi co prowadzi do zniesienia ucisku na nerw, rozluźnienia mięśni, torebek stawowych, dzięki czemu pacjent odczuwa wielką ulgę i poprawę zdrowia.

Terapia manualna znajduje również zastosowanie w pracy ze sportowcami. Profilaktycznie stosowana pozwala zapobiegać kontuzjom na które sportowcy są często narażeni poprzez bardzo duże przeciążenia podczas treningów i zawodów.

Zapraszamy na zabiegi oraz do skorzystania z pakietów pobytowych z Terapią Manualną.


  • Zrób prezent najbliższym
  • Zobacz prognozę pogody na najbliższe dni
  • Kołobrzeg to miasto o wieloletniej tradycji uzdrowiskowej
  • Najbliższe wydarzenia kulturalne w Kołobrzegu
Doris Spa - 78-100 Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza 22 - tel. +48 94 35 233 72 - www.dorisspa.pl