O Obiekcie

Witamy serdecznie i dziękujemy Państwu za możliwość przedstawienia bogatej oferty obiektu noclegowego Doris Spa. Oferujemy wczasy nad morzem, aktywną turystykę, wypoczynek, SPA, organizację imprez okolicznościowych, szkoleń, konferencji i wyjazdów motywacyjnych. O Obiekcie Doris Spa, to nowoczesny kompleks hotelowo – wypoczynkowy położony nad morzem w polskiej Stolicy Spa w Kołobrzegu. Aktualnie oferujemy swoim gościom 80 pokoi o zróżnicowanym standardzie, począwszy od pokoi typu BASIC, poprzez pokoje typu STANDARD, a skończywszy na pokojach typu DELUXE. W wydzielonych miejscach Obiektu znajduje się bezpłatne WiFi. Obiekt oferuje odpłatne miejsce na wewnętrznym parkingu. Lokalizacja Doris Spa położony jest nad morzem, w spokojnej dzielnicy sanatoryjno – uzdrowiskowej, 200 m od morza w linii prostej. Spacer na główną plażę, aby odwiedzić kołobrzeskie Molo, zajmuje jedynie 15 minut. SPA & Wellness Jednym z największych atutów Obiektu jest Centrum SPA z gabinetami kosmetycznymi i masażu oraz autoryzowanym salonem kosmetyki profesjonalnej Hildegard Braukmann

hb-logo

Również dużym zainteresowaniem cieszy się kompleks basenowy z basenem rekreacyjnym o wymiarach 25 m x 10 m, basenem solankowym z wodą z Morza Martwego, Świat Saun z łaźnią parową i saunami suchymi oraz jacuzzi.

Godziny otwarcia kompleksu basenowego i saun dla Gości Doris SPA:

Codziennie w godz. 9:00 - 21:00, w piątki i soboty w godz. 9:00 - 22:00 Świat Saun:
  • codziennie w godz. 17:00 - 21:00
  • w piątki i soboty w godz. 17:00 - 22:00
Przerwa techniczna w strefie basenowej codziennie w godz. 13:00 - 14:00 Atrakcje Doris Spa posiada szereg atrakcji, które pozwalają umilić pobyt wszystkim odwiedzającym. Obiekt dysponuje m.in. stołem bilardowym, nordic walking, kameralną Kawiarnią "HAVANA", połączoną z tarasem widokowym, na którym Goście mogą się relaksować podczas spożywania złożonych zamówień oraz kompleksem basenowym zachęcającym do aktywnego spędzania czasu. Goście  mają możliwość wytańczenia się na organizowanych wieczorkach tanecznych czy skorzystania z dodatkowych atrakcji oferowanych przez firmy zewnętrzne, z którymi współpracuje nasz Obiekt. Do takich atrakcji można zaliczyć m.in. rejs statkiem „Pirat”, zwiedzanie Latarni Morskiej, przejście w Parku Linowym czy zwiedzanie Kołobrzegu transportem turystycznym.

  • Zrób prezent najbliższym
  • Zobacz prognozę pogody na najbliższe dni
  • Kołobrzeg to miasto o wieloletniej tradycji uzdrowiskowej
  • Najbliższe wydarzenia kulturalne w Kołobrzegu
Doris Spa - 78-100 Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza 22 - tel. +48 94 35 233 72 - www.dorisspa.pl