Lokalizacja

Doris Spa w Kołobrzegu

Adres: Doris Spa ul. Jana Kasprowicza 22, 78-100 Kołobrzeg tel. +48 94 35 233 72,  email: poczta@dorisspa.pl, rezerwacje@dorisspa.pl www.dorisspa.pl

Kołobrzeg

Kołobrzeg to jedno z najpiękniejszych polskich uzdrowisk, znane i lubiane od wielu lat przez polskich i zagranicznych turystów. Uzdrowisko liczy już ponad 200 lat i do dzisiaj, tak jak niegdyś, nazwane jest „Perłą Bałtyku”. Miasto posiada również dużą unikatowość walorów leczniczych i przyrodniczych. To właśnie tutaj w jednym miejscu znajdują się źródła wód mineralnych, solanek, aerozol występujący w powietrzu bogaty w cząsteczki jodu, oraz pokłady borowiny. Również woda pitna pobierana jest ze studni głębinowych, a miasto spełnia europejskie standardy ekologiczne i posiada w kąpielisku jedną z najczystszych wód morskich. Dzięki wszystkim walorom przyrodniczym i leczniczym miasto oferuje szeroki wachlarz usług zdrowotnych i kosmetycznych, a także może pochwalić się przed swoimi gośćmi, bogatą ofertą turystyczną i kulturalną. Kołobrzeg to również miasto, które po sezonie wakacyjnym nie zamiera i przez cały rok przyjmuje turystów. Potrafi także, zapewnić relaks i odpoczynek zmęczonym wysiłkiem umysłowym uczestnikom konferencji i szkoleń oraz gwarantuje wiele ciekawych atrakcji, jak również możliwości zagospodarowania wolnego czasu.

Lokalizacja Doris Spa

Doris Spa położony jest w luksusowej części Strefy Uzdrowiskowej Kołobrzegu, w niedalekiej odległości od morza i wydm (200 metrów) i około 20 minut pieszo, od centrum miasta (1 km). Mocną stroną położenia obiektu jest jego odległość od głośnego i pełnego turystów portu oraz miejskiego centrum. Pomaga to zrelaksować się w trakcie korzystania z bogatego wachlarza usług Centrum Odnowy Biologicznej oraz wypocząć po tygodniach intensywnej pracy zawodowej. W ramach korzystania z komunikacji miejskiej, w niedalekiej odległości od Doris Spa znajdują się 2 przystanki autobusowe, które w łatwy sposób pomagają dotrzeć turystom do ścisłego centrum miasta, portu lub dworca.

Dostępność komunikacyjna

Kołobrzeg jako jeden z nielicznych kurortów nad polskim wybrzeżem, może pochwalić się bezproblemowym dostępem do połączeń PKP (bezpośrednie połączenia z Krakowa, Katowic, Wrocławia, Poznania, Warszawy i Gdańska), jak również połączeń autobusowych. Do miasta udostępniony jest również łatwy dojazd drogami szybkiego ruchu, a nadmorskie położenie Kołobrzegu umożliwia również szybkie przekroczenie granicy wodnej z Danią (wyspa Bornholm).
  • Zrób prezent najbliższym
  • Zobacz prognozę pogody na najbliższe dni
  • Kołobrzeg to miasto o wieloletniej tradycji uzdrowiskowej
  • Najbliższe wydarzenia kulturalne w Kołobrzegu
Doris Spa - 78-100 Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza 22 - tel. +48 94 35 233 72 - www.dorisspa.pl