Rekreacja

Główną atrakcją kompleksu basenowego Doris SPA jest przede wszystkim, jeden z najdłuższych basenów w Kołobrzegu o długości 25 metrów i głębokości 1,35 m, w którym oprócz doskonalenia umiejętności pływackich pod kątem doświadczonego ratownika, można skorzystać z korytarza wodnego z naprzeciwległymi masażami wodnymi, tworzącego tzw. Rwącą Rzekę. Bezpośrednio do basenu przylega przestronne, kilkunastoosobowe jacuzzi z leżankami i ławeczkami oraz urozmaiconymi hydromasażami na różnorodne części ciała. Dla najmłodszych przygotowano brodzik dla dzieci, także przy basenie głównym, dzięki czemu troskliwi rodzice mają możliwość bieżącego kontrolowania wodnych zabaw swoich dzieci. Oprócz głównego akwenu, do dyspozycji gości Doris SPA przygotowało  mniejszy zbiornik basenowy  przeznaczony do przeprowadzania zajęć Aqua Aerobicu pod okiem doświadczonej kadry instruktorów fitness. Po kąpieli, zalecamy skorzystanie z tzw. Ścieżki Zdrowia, która wyścielona jest kamieniami morskimi. Przejście tą ścieżką pomaga rozwijać równowagę, wzmacniać cały układ kostny, doskonale sprawdza się przy problemach z utrzymaniem właściwej postawy ciała i zaburzeniach równowagi, a wypukłe formy kamieni masują i dodatkowo aktywizują mięśnie. W kompleksie saun, inaczej Świecie Saun, można skorzystać, m.in. z poniższych saun:
  • Sauna sucha cedrowa – maks. 8-9 osobowa, temp. 90-100o C , wilgotność wzg. 20%
  • Sauna sucha sosnowa – maks. 9-10 osobowa, temp. 70-80o C, wilgotność wzg. 40%
  • Sauna parowa – maks 12 osobowa, temp. 50oC, wilgotność 100%
Po skorzystaniu z saun, można się schłodzić pod natryskiem lub wchodząc do kadzi z zimną wodą. Godziny otwarcia kompleksu basenowego i saun dla Gości Doris SPA: Codziennie w godz. 9:00 - 21:00, w piątki i soboty w godz. 9:00 - 22:00 Świat Saun:
  • codziennie w godz. 17:00 - 21:00
  • w piątki i soboty w godz. 17:00 - 22:00
Przerwa techniczna w strefie basenowej codziennie w godz. 13:00 - 14:00 Wszelkie atrakcje kompleksu dla Państwa większego komfortu i bezpieczeństwa udostępniane są naszym gościom pod czujnym okiem ratowników i pozostałej obsługi odnowy biologicznej. Po skorzystaniu z basenu warto zajrzeć i skorzystać z oferty z przyległej do zaplecza rekreacyjnego kawiarni, serwującej  przepyszną kawę, herbatę, słodkie poczęstunki (desery, ciasta) oraz wszelkie napoje alkoholowe i bezalkoholowe.
  • Zrób prezent najbliższym
  • Zobacz prognozę pogody na najbliższe dni
  • Kołobrzeg to miasto o wieloletniej tradycji uzdrowiskowej
  • Najbliższe wydarzenia kulturalne w Kołobrzegu
Doris Spa - 78-100 Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza 22 - tel. +48 94 35 233 72 - www.dorisspa.pl